Bohaterowie
Emily Hewitt
 Aparycja: Wysoka, szczupła brunetka o lazurowych oczach. Cera muśnięta słońcem. Długie, ciemne włosy układające się w zwiewne fale; pełne usta.
Charakter: Miła i sympatyczna dziewczyna, lecz na pierwszy rzut oka nieśmiała wśród obcych. Kocha dobrą zabawę i lubi cieszyć się życiem. Jej marzeniem było zostać aktorką, jednak los sprawił, że wszystko odwróciło się o 180°. Po traumatycznych przeżyciach, zamknęła się w sobie. Harry Styles
Aparycja: Zielonooki szatyn o atletycznym ciele. Opalona cera. Jego znakiem rozpoznawczym są urocze dołeczki w policzkach i liczne tatuaże, które maja dla niego sentymentalne znaczenie.
Charakter: Zabawny i uroczy. Tak prezentował się jeszcze parę lat wcześniej. Teraz? Wyniosły typek, który lubi mieć wszystko gdzieś i nikt go nie interesuje poza własnym nosem. Nie znosi i gardzi Emily, bo nie może pogodzić się ze zdradą swojej ostatniej dziewczyny.
Zayn Malik
Aparycja: Wysoki i szczupły brunet o miodowym spojrzeniu. Jego znakiem rozpoznawczym są tatuaże a w szczególności Zap.
Charakter: Miły sympatyczny chłopak, który z nieśmiałego stał się duszą towarzystwa. Uwielbia śpiewać i rysować. Bliski przyjaciel Harry'ego Stylesa. Lubi spokojne i urocze dziewczyny. Jego narzeczoną jest Perrie Edwards. Przyjął pod swój dach Emily i nawiązuje z nią przyjaźń. Jest dla niego jak młodsza siostra i nie chce, aby Styles zrobił jej krzywdę.
 Liam Payne
Aparycja: Krótko włosy szatyn o oczach w kolorze mlecznej czekolady. Opalona cera. Dobrze zbudowane ciało. Posiada parę tatuaży.
Charakter: Uprzejmy i miły dla wszystkich. Jako jedyny z pozostałej czwórki, charakteryzuje się wyrozumiałością i odpowiedzialnością. Jego wybranką serca jest Sophia Smith. Bardzo lubi Emily i jest dla niej jak starszy brat. Niall Horan 
Aparycja: Niebieskooki blondyn. Jasna cera i wolna od tatuaży. Atletyczne ciało. Przyjazny i wszędzie rozpoznawalny uśmiech.
Charakter: Uwielbia zabawę i figle. Kocha muzykę i football. Jego miłością życia jest jedzenie, poza którym świata nie widzi. Jako jedyny w zespole jest Irlandczykiem, z czego jest bardzo dumny. Lubi miłe i uśmiechnięte dziewczyny. Emily jest bardzo dla niego ważna i nie pozwoli, aby cokolwiek się jej stało.


Louis Tomlinson
Aparycja: Niebieskooki szatyn o atletycznym i nieco szczupłym ciele. Jasna cera. Ma wysoki głos i uroczy uśmiech. Posiada parę tatuaży.
Charakter: Urwis i żartowniś, co nie odpowiada jego wiekowi. Uwielbia zabawę i robić kawały innym. Ma pogodne usposobienie do życia i bierze wszystko na luzie. Jest przyjacielskim zawadiaką ale potrafi być też wyrozumiały względem ludzi, którzy potrzebują pomocy. Dla kobiet jest czuły i delikatny. Ma dziewczynę- Elanor Calder. Lubi Emily i bardzo się o nią troszczy. Nie pozwoli, aby jego kumpel bawił się jej uczuciami. Jako jedyny zna prawdziwą historie byłej Harry'ego.


 Perrie Edwards
Aparycja: Drobna blondynka o oczach w kolorze morskiej głębi. Lekko opalona cera. Jasne blond włosy układają się lekko zakręcone loki; miły i przyjazny uśmiech.
Charakter: Dziewczyna, która pragnie podbić cały świat wraz ze swoim zespołem Little Mix. Przebojowa i patrzy optymistycznie na przyszłość. Lubi dobrą zabawę i spotkania ze znajomymi. Kocha muzykę i mogłaby tylko ją tworzyć do końca życia. Ma parę dobrych przyjaciół i jest w przyjacielskich stosunkach z pozostałymi dziewczynami chłopaków z One Direction. Najlepsza przyjaciółka Emily. Tylko jej ufa i jest z nią całkowicie szczera. Bardzo kocha Em i nigdy nie pozwoli, by ktoś wyrządził jej krzywdę.


w ciągłej rozbudowie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz